Kalendarium

Środa, 2021-05-19

Imieniny: Celestyny, Iwony

Statystyki

  • Odwiedziny: 318152
  • Do końca roku: 226 dni
  • Do wakacji: 37 dni
Jesteś tutaj: Start / Świat ucznia

Świat ucznia

Artykuły

Bierzemy udział w akcji „Aktywna wiosna”

2021-05-05

Pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, w częstochowskich szkołach i przedszkolach rusza kampania społeczna „Aktywna wiosna”. Jest to kampania społeczna o charakterze konkursu, promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, ich rodziców/opiekunów oraz grona nauczycielskiego i pracowników częstochowskich placówek oświatowych. Poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji akcja ma skłonić uczestników do zwiększenia aktywności fizycznej oraz kształtować w nich zdrowe nawyki, które utrzymają się również po zakończeniu kampanii. Akcja zachęca również do ograniczania korzystania z transportu samochodowego.

Czytaj więcej o: Bierzemy udział w akcji „Aktywna wiosna”

KONKURS SAMORZĄD UCZNIOWSKI ZAPRASZA DO ZABAWY

2021-04-14

WIOSENNY KONKURS FOTOGRAFICZNY

Już wiosna, dlatego Samorząd Uczniowski zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym o tematyce wiosennej. Zrób ciekawe zdjęcie wiosennej przyrody i wyślij pod adres: konkurs.witaj.wiosno@op.pl          

W tytule wpisz: WITAJ WIOSNO, a w opisie imię i nazwisko autora, klasę oraz miejsce zrobienia zdjęcia. Format pracy jest dowolny. Prosimy o przysłanie tylko jednego zdjęcia. Zdjęcie może być w kolażu. Prace przyjmujemy do 3 maja 2021 r. Prace oceniane będą przez członków Samorządu Uczniowskiego. Najpiękniejsze zdjęcia ozdobią wirtualną gazetkę szkolną, a autorzy trzech najciekawszych prac otrzymają nagrody niespodzianki! ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!!!

Samorząd Uczniowski

Czytaj więcej o: KONKURS SAMORZĄD UCZNIOWSKI ZAPRASZA DO ZABAWY

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2021-04-08

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu to święto obchodzone co roku 2 kwietnia na całym świecie. Dzień ten został ustanowiony w 2007 roku w celu podnoszenia świadomości społecznej i propagowania wiedzy na temat zaburzeń ze spektrum autyzmu. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „ZAPAL SIĘ NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU”, która odbędzie się w naszej szkole 12.04.2021r.

Czytaj więcej o: Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Konkurs Dzień Ziemi

2021-04-07

Uwaga konkurs !!! W związku ze zbliżającym się Światowym Dniem Ziemi, który przypada na dzień 22 kwietnia 2021, ogłaszamy szkolny konkurs na projekt koszulki pod hasłem: „Przywróć naszą Ziemię”, które jest jednocześnie hasłem tegorocznych obchodów Dnia Ziemi.

Czytaj więcej o: Konkurs Dzień Ziemi

Konkurs plastyczno-cyfrowy – Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!

2021-02-23

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jako Krajowy Punkt Kontaktowy dla Funduszy Norweskich i EOG oraz państwowy instytut badawczy NASK zapraszają uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie plastyczno-cyfrowym.
Ideą konkursu „O tym się wie” jest upowszechnianie wiedzy na temat Funduszy Norweskich i EOG oraz ich wkładu w rozwój ekonomiczny i społeczny Polski. To także szansa dla dzieci i młodzieży na zdobywanie i podnoszenie kompetencji cyfrowych.

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczno-cyfrowy – Fundusze Norweskie i EOG – o tym się wie!

WYNIKI KONKURSU O RECYKLINGU „The new things from the old ones”

2021-02-14

#SzkołaPamięta

2020-10-31
Powiększ zdjęcie

1 listopad to właściwy czas aby podkreślić, że pamiętamy o poległych za wolność  i ojczyznę w 1920 roku lokalnych bohaterach, których nazwiska widnieją na pamiątkowej tablicy - odsłoniętej w dniu 14 listopada 2019 roku na murach naszej szkoły.  "Światełko naszej pamięci" uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 zapalają także, w ramach obchodów 100-lecia wojny polsko-bolszewickiej, 20 dnia każdego miesiąca 2020 r. #SzkołaPamięta.     

Czytaj więcej o: #SzkołaPamięta

Wyniki konkursu na plakat promujący X ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA !!!

2020-10-30
Powiększ zdjęcie

Uwaga Konkurs programistyczny z nagrodami

2020-09-18

„My biggest dream” - wyniki konkursu

2020-06-20