Kalendarium

Sobota, 2020-02-22

Imieniny: Małgorzaty, Marty

Statystyki

  • Odwiedziny: 128829
  • Do końca roku: 313 dni
  • Do wakacji: 125 dni
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

Święto Patronki Szkoły

2019-11-08
Powiększ zdjęcie

29 października 2019r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Częstochowie odbyła się uroczystość poświecona Patronce Szkoły Marii Dąbrowskiej.  W części oficjalnej zaprezentowaliśmy Ceremoniał Szkoły oraz biografie naszej Patronki. Następnie odbyły się wybory do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącym  został: Marek Wiśniewski z kl. VIII b, zastępcą Martyna Szczepańska z kl. VI b, sekretarzem Filip Szymanek z kl. VII a.

Czytaj więcej o: Święto Patronki Szkoły

Spotkanie z LEKTURĄ trzecioklasistów

2019-11-08
Powiększ zdjęcie

Przełom października i listopada to czas zadumy i refleksji - takie też było "Spotkanie z LEKTURĄ trzecioklasistów". Uczniowie z wielką uwagą słuchali czytanej przez wychowawców książki. Było wiele rozmów o trudnym wojennym czasie i ludziach walczących o niepodległość. Powstały piękne ilustracje, opisy tytułowej bohaterki i projekty okładek. Uczniowie wykazali się doskonałą znajomością lektury pisząc test.

Czytaj więcej o: Spotkanie z LEKTURĄ trzecioklasistów

Dzień Postaci z Bajek

2019-11-08
Powiększ zdjęcie

5.11.2019 uczniowie klas młodszych wyglądali bajecznie. Dzień Postaci z Bajek sprawił, że wszyscy założyli bajkowe stroje, wyposażyli się w rekwizyty. Bajkowo opowiadali, czytali, rysowali, malowali, kolorowanki, liczyli jak bajkowi bohaterzy. Każdy mógł zaprezentować swoją ulubioną bajkową postać.

Czytaj więcej o: Dzień Postaci z Bajek