Jesteś tutaj: Start / Archiwum / SUKCES "STOKROTKI"

SUKCES "STOKROTKI"

Ponowny sukces opiekunek „STOKROTKI”

Jak co roku, Prezydent Miasta Częstochowy docenił pracę rzeszy nauczycieli, którzy propagowali turystykę wśród dzieci i młodzieży naszego miasta w 2015 roku. Owe propagowanie i upowszechnianie to liczne godziny spędzone razem z uczniami na szlakach turystycznych naszego regionu, a nawet całej Polski. To nie tylko wycieczki autokarowe, ale również dziesiątki kilometrów pokonanych na własnych nogach zarówno w czasie słonecznych, ciepłych dni, jak i deszczu, gradu czy tez śniegu.

Panie Agata Niemiec i Anna Bednarek krzewiły turystykę wśród uczniów naszej szkoły. Wspólnie z nimi przeszły około 30 km i spędziły z uczniami na szlaku około 50 godzin. Wspólnie z uczniami zorganizowały również Raj Oddziałowy „Powitanie Szkoły” dla chętnych turystów z całej Częstochowy.

Ten wysiłek został dostrzeżony przez Pana Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka, który w dniu

13 stycznia 2016 roku Panie wyróżnił dyplomem oraz nagrodą książkową.

GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za kolejne lata !!!!