„Wieczór FILMOWY W SZKOLE”

Dnia 13 grudnia 2019 roku w godzinach 18.00 – 24.00 odbył się w naszej szkole Wieczór FILMOWY.

W wieczorze brali udział chętni uczniowie klas 7 i 8 pod bacznym okiem pań Anny Bednarek, Joanny Gdawiec, Marzeny Michalskiej i Agaty Niemiec.

Uczestnicy wieczoru przybyli do szkoły punktualnie z prowiantem na kolację, z materacami, śpiworami i kocykami, z ulubionymi maskotkami a przede wszystkim z wielką dozą dobrego humoru. Dla każdego z nich samo przebywanie na terenie szkoły po godzinie 18.00 już było ekscytujące.

Najpierw krótka pogadanka na temat zasad bezpieczeństwa, które obowiązywały podczas całego wieczoru, a później pierwszy film. Każdy mógł go obejrzeć z kolegą czy koleżanką lub z ulubioną maskotką, na materacu w swoim ukochanym śpiworze lub kocyku.

Po filmie niespodzianka – czerwonym wozem strażackim przybyli do nas przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Gnaszynie. Opowiedzieli nam o swojej bardzo ciężkiej i odpowiedzialnej pracy, o sprzęcie, którego używają podczas akcji ratunkowych oraz zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw w czasie zimy i zagrożeniu tlenkiem węgla w okresie niskich temperatur. Uczestnicy spotkania mogli zobaczyć sprzęt strażacki, dotknąć i przymierzyć go, poczuć na własnych barkach jego prawdziwy ciężar.

Po spotkaniu wspólnie szykowaliśmy kolację, po której mogliśmy obejrzeć kolejny film.

O godzinie 24.00 nasi uczniowie pełni wrażeń opuścili  mury szkoły.

Czy Wieczór FILMOWY podobał się ?????

Musicie zapytać uczestników spotkanie. :-)))      Myślimy, że TAK  :-))))