Święto Patrona

15 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Częstochowie odbyła sie uroczystość poswięcona Patronkom Szkoły : Marii Dąbrowskiej i Marii Pawlikowskiej -Jasnorzewskiej. Świeto Szkoły podzieliliśmy na dwie części : oficjalna i humorystyczną . W części oficjalnej przedstawiliśmy Ceremoniał Szkoły oraz biografie naszych Patronek. Następnie odbyły sie wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą została: Natalia Rychter z kl. III A gimn., zastępcą : Patryk Popczyk z kl. III B gimn., skarbnikiem : Przemysław Zięba z kl. VI A , oraz sekretarz : Maksymilian Słomczyński z kl. VII B. W części humorystycznej klasy od 0 do 4 bawiły się : "Burzą Kolorów". Każda klasa w wylosowanym wcześniej kolorze przebierała się, wymyślała nazwę, hasło, jadlospis, herb, mapę oraz zaspiewała piosenkę. Pomysłów było mnóstwo co można zobaczyc na zdjęciach. Po poczęsunku, odbyło się przedstawienie skeczy i kabaretów. Zabawa była świetna , a kabarety super przygotowane.